top of page

לקוחות מספרים 2016 - 2015

יריב

פברואר 2016

(תחום: טיפול רגשי)

"סמדר, את אחת הדמויות הכי משמעותיות בחיי. בתוך זמן קצר ומספר מפגשים נראה שאני מסוגל לדברים שמעולם לא חשבתי שהם אפשריים עבורי, מעבר מתלותיות לעצמאות, מבלאגן לסדר, מהרגשה של חוסר בטחון להבנה שגם השמיים הם לא הגבול עבורי.

 

תודה לך על מי שאת ועל מה שאת גורמת לאנשים להרגיש , לחוות ולהשתנות."

מירית 

ינואר 2016

(תחום: טיפול זוגי)

"כמי שזכתה לייעוץ וליווי ממך ברגעים קשים וכואבים של חיי, אני יכולה להעיד שאת פשוט כובשת ומרגשת! בדרכך המיוחדת ונקודת המבט השונה והייחודית שלך,

 

הארת לי את הדרך, שפכת אור על נקודות רבות בחיי, נגעת ואיפשרת פתיחות, אמון ואומץ כדי שאוכל ליצור שינוי מבורך בחיי ולחיות אותם במודעות ואושר פנימי. מאחלת לך המון הצלחה, סיפוק ומימוש עצמי ומאמינה כי כל מי שיגיע אליך ירגיש שקיבל לעצמו מתנה שאין כמותה".

 

יובל רותם

מנהל עולמות השחיה
נובמבר
2015

(תחום: ייעוץ עסקי)

"סמדר בעלת יכולת ארגונית וניתוחית מדהימה שמבינה מהר מאד את צרכי העסק על כל מרכיביו ובעלת יכולת לתת מענה מידי ותשובות לשאלות ובעיות רבות שהתעוררו אצלי במשך השנים ושתמיד ידעתי שעל כל בעיה שהתעוררה יש את סמדר שתעזור לי לפתור אותה.

אין לי אלא להלל ולשבח את סמדר על תרומתה הרבה להבאת העסק שלי היום לרמה גבוהה מאוד של שרות הנחשב לאחד מבתיה"ס לשחיה הטובים בארץ. בברכה והמון איחולי הצלחה לחברה ואשת מקצוע מהמעלה הראשונה בהמשך הדרך".

חגית

יולי 2016

(תחום: ייעוץ עסקי)

"סמדר היקרה,


תודה על מפגש מדהים!


תודה שעזרת לי למצוא את ״השלטר״...

רצה להדליק את האור!".

אוהבת, חגית.

קארין

אפריל 2016

(תחום: טיפול רגשי)

"הגעתי אליך מבולבלת ולא מוצאת את הדרך. מופנמת וביישנית ומרגישה אבודה.

 

השיחות איתך, הדוגמאות, הסבלנות והאמפטיה שלך ובעיקר התשוקה הזו שלך לחיים וההרגשה שאת שם בשבילי, תומכת, מכוונת, לא מוותרת עליי.... איפשרה לי להכיר את עצמי מחדש, לנסות ולעשות, להתרגש מדברים קטנים וגדולים ובעיקר את הרצון הזה של לא לוותר על עצמי!

 

אני מודה לך מאוד ומעריכה את כל מה שעשית עבורי לאורך כל הדרך."

סיגל

נובמבר 2016

(תחום: טיפול רגשי)

"יש לי עבודה טובה שאני מאוד אוהבת, חיי חברה כיפיים , אבל משהו פתאום אותת לי שבחיים שלי הכל טוב ודינמי כלפי חוץ, אבל בעצם משהו משמעותי תקוע חזק כבר כמעט שנה.


הלכתי לסמדר, למפגש כי הרגיש לי שאני צריכה איזושהי תמיכה, איזון מבחוץ. יש איזה נקודה אפורה שאני לא מצליחה להתגבר עליה לבד...

כך התחלנו סדרה קצרה של מפגשים בהם עלו הרבה תובנות משמעותיות, והחלק הכי חשוב -
ההסתכלות שלי עליי ועל הסביבה עברה מדו מימד לתלת מימד. אני חושבת, פועלת, ומרגישה ביותר מימדים וברבדים עמוקים שמאפשרים לי לחיות טוב יותר, להיות מאושרת. להיות הכי אני.


זה מדהים. אני כל כך שמחה שעברתי את התהליך הזה, וכל כך שמחה שזו סמדר. אין הפרדה בין מטפל לבן אדם ושאף אחד לא יגיד לך אחרת. סמדר מדהימה בשניהם ומשנה חיים!
תמשיכי לעשות קסמים.

תודה אהובה

ענבל

ספטמבר 2016

(תחום: טיפול רגשי)

"הגעתי לסמדר לאחר מערכת יחסים שהרסה אותי, כי נתתי לזה לקרות והייתי במקום שמוותר על עצמי. התהליך עם סמדר שינה אותי ולמדתי לאהוב את עצמי.

 

היום אני מבינה שלא אתן לאף אחד לפגוע בי. היום אני חזקה, איתנה ומצליחה. התהליך עם סמדר היה קצר יחסית (חודשיים בלבד), לעומת שנה וחצי של טיפול פסיכולוגי עם האקסית שלי, שלא נעשה בו כלום והרגשתי שמיררו את חיי.

 

אני ממליצה בחום לכי מי שרוצה להתחיל לאהוב את עצמו ובעיקר למי שבאמת רוצה לשנות את חייו.... להגיע לסמדר!!"

bottom of page